Wypełnij formularz

Skontakujemy się z Tobą w najbliższym czasie.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Dziękujemy za zostawienie danych kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się z Tobą.

O projekcie

Program ,,Język Dla Każdego” przeznaczony jest dla tych, którzy spełniają wyżej wymienione kryteria. Mogą z niego skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy chcieliby poszerzyć swoje kompetencje i nauczyć się języka obcego. Kandydaci mogą ubiegać się nawet o 80% dotacji na wybrany niestacjonarny kurs. Aby móc starać się o dofinansowanie, wystarczy wypełnić powyższy formularz kontaktowy i oczekiwać na telefon od specjalisty. Program współfinansowany jest ze środków prywatnych. Przeznaczony dla osób fizycznych z woj. kujawsko-pomorskiego.

80% dofinansowania dla osób fizycznych

80% dofinansowania dla osób fizycznych

6 języków obcych do wyboru

6 języków obcych do wyboru

Dostępne dla kobiet i mężczyzn spełniających powyższe kryteria

Dostępne dla osób spełniających powyższe kryteria